"Jó Szakember" Alapítvány

Név:     "Jó Szakember" Alapítvány

Cím:     8420 Zirc Alkotmány u. 16

Adószám:     19265575-1-19

Az alapítvány célja: A halmozottan hátrányos szociális helyzetű, ugyanakkor megfelelő tanulmányi előmenetelű tanulók anyagi támogatásban részesítése, ennek megfelelően:

a.)         rendszeres szociális támogatást biztosít azoknak az eredményesen tanuló diákoknak, akiknek meg kellene szakítaniuk tanulmányaikat a szülők /gondviselő/ kritikus mértékben megromlott anyagi helyzete miatt.

b.)         átvállalja egyes, arra rászoruló tanulók kollégiumi, étkezési költségét, esetenként vagy folyamatosan.

c.)          eseti támogatást nyújt ruha vásárláshoz.

d.)         pénzbeli támogatást nyújt, ha a tanuló gyógykezelésnek költsége meghaladja a szülő/gondviselő/ teherbírását.

e.)         átvállalja részben vagy teljes mértékben egyes tanulók iskolai kirándulási és színházlátogatási költségeit.

f.)          a felsoroltakon kívül – szociális rászorultság esetén- támogatást nyújt az esetenként jelentkező anyagi szükséghelyzetben.

MAPEI beszámoló - 2023

Letöltés