NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Iskolatáska nélkül - Felhívás

Szeptember 30-án pénteken lehetőséged lesz arra, hogy iskolatáska nélkül gyere iskolába. Lényeges, hogy a tanszereid, íróeszközeid mindenképpen hozd el magaddal!! Érdeklődve várjuk a szellemes megoldásokat! A leleményes, kreatív ötletek tulajdonosai jutalomban részesülnek!

2022. szept. 12.

vezetőség

KERESŐ

Környezettudatossági verseny

Kihirdettük a Fenntarthatósági témahét Környezettudatossági versenyének eredményét, melyen összesen 10 tanuló vett részt.

2024. máj. 6.
Reszl Berta

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Zirci Szennyvízkezelő telep látogatása

A Fenntarthatósági témahét keretén belül, tananyagunkhoz is kapcsolódva a 11/T osztállyal meglátogattuk 2024. 04.25-én a Bakonykarszt Víz és Csatornamű Zrt. Zirci Üzemmérnökséghez tartozó Zirci Szennyvízkezelő telepet.

2024. ápr. 25.
    vezetőség

Siker a Mezőgazdasági gépész SZKTV döntőn

Iskolánk tanulója, Ádám Verner sikeresen szerepelt a Pétervásárán megrendezett Mezőgazdasági gépész SZKTV döntőjében. A 4. helyezés mellett különdíjat kapott a legjobb összetett gyakorlati teljesítményért, valamint a legjobb versenyszántásért is.

2024. ápr. 19.
      Bognár Barnabás

Angol nyelvű országismereti verseny

Iskolánkban angol nyelvű országismereti versenyt hirdettünk meg. Jelentkezni egyéniben vagy párokban lehetett a tanulóknak.

2024. ápr. 18.
        Bakos Viola

Vasútüzemi szakmai kirándulás

Vasútüzemi szakmai kiránduláson vettünk részt a 9-10-11. évfolyamos logisztikai technikus tanulókkal a MÁV Győri Csomóponti Állomásfőnökség szolgáltatási területén.

2024. ápr. 16.
          Csiszár Gábor

Sportverseny az Acsádyban

Április 16-án tanulóink részt vettek a 140. Jubileumi tanévét  ünneplő Pápai SZC Acsády Ignác Technikum és Szakképző Iskola által rendezett sportversenyen.

2024. ápr. 16.
            Horváth Csaba

Digitális Témahét

A témahét keretén belül Digitális kultúra tanórán a 10T osztály tanulói a digitális veszélyekkel és megelőzésükkel foglalkoztak.

2024. ápr. 15.
              Reszl Berta